امنیت، قابلیت اطمینان و عملکرد عالی در tape driveهای LTO

 از آنجایی که ذخیره سازی داده ها در بلند مدت رشد می کند، بنابراین نیازمند روشی کارآمد برای حفاظت از این داده ها هستید. براساس فناوری پیشگام tape در جهان، tape driveهای LTO نمایندگی کوانتوم به طور یکپارچه و هماهنگ با library tape های سری Scalar کار می کنند و به طور خودکار سرعت tape drive را با سرعت میزبان (هاست) تنظیم می کنند، عملکرد را بهبود می بخشند و سبب افزایش قابلیت اطمینان می شوند. علاوه بر این، tape driveهای LTO به آسانی اجرا و upgrade می شوند و به این دلیل برای محیط های ذخیره سازی سازمانی و شرکت های کوچک و متوسط ایده آل هستند. این محصول را می توانید از نمایندگی تجهیزات شبکه متصاکو تهیه فرمایید.

هیچ کس نمی تواند حفاظت از داده ها را انکار کند.

بکاپ گرفتن از منابع حیاتی برای هر سازمانی مهم است و اهمیتی ندارد که میزان بودجه آن سازمان یا تعداد کارکنان IT آن چه قدر است. البته این موضوع تنها در رابطه با اجرای بکاپ نیست، بلکه داده ها می بایست در مقابل باج افزارها و دیگر برنامه های مخربی که می توانند فایل های ذخیره شده در بیشتر سیستم هایی که از دیسک چرخشی استفاده می کنند را آلوده کنند، محافظت شوند.
همچنین محافظت در برابر از بین رفتن سایت نیز برای هر شخصی حیاتی است اما این چیزی است که برای سایت های کوچکتر به منظور پشتیبانی پیچیده است، به ویژه اگر آن ها روش بکاپ گیری مبتنی بر دیسک را پذیرفته باشند.

درایوهای Quantum LTO

Tape driveهای LTO شرکت Quantum حفاظت سریع و قابل اطمینانی را از داده ها با هزینه معقولی ارائه می کنند. این tape drive ها سرعت بکاپ گیری تا حداکثر 2.7 ترابایت در هر ساعت را ارائه می دهند و می توانند تا حداکثر 30 ترابایت داده را بر روی یک cartridge ذخیره کنند. Cartridge های LTO استوریج بکاپ کیری را با قابلیت انتقال ساده برای حفاظت از DR ارائه می کنند و رمزنگاری AES 256-bit آن ها اطمینان می دهد که هیچ فرد دیگری نمی تواند داده های شما را قرائت کند. گزینه WORM-cartridge آن ها سطح بالاتری از امنیت را فراهم می کند.
اگر به دنبال ساده ترین، راحت ترین و مقرون به صرفه ترین روش حفاظت از داده ها هستید، درایوهای LTO شرکت Quantum همراه با سیستم LTFS بهترین انتخاب هستند. این سیستم به شما اجازه می دهد تا فایل ها را به راحتی از محیط دیسک خود به طور مستقیم به رسانه LTO درگ و دراپ کنید و مجدداً آن را قرائت کنید بدون که نیاز به خرید یا نصب نرم افزار بکاپ گیری داشته باشید.

مزیت های اختصاصی

LTO Tape Drive کوانتوم حفاظت قابل اطمینانی را از داده ها همراه با ظرفیت عظیم و عملکرد بالا با قیمتی مناسب ارائه می کنند. راهکارهای کیت Backup Ready شرکت Quantum به شما اجازه می دهد تا در عرض چند دقیقه همراه با قابلیت اطمینان زیاد tape drive، کابلی برای مدل های خارجی، cartridge پاکسازی و رسانه بادوام Quantum به بخش بکاپ منتقل شوید.

برچسب‌ها: بدون برچسب

دیدگاه ها بسته شده اند.