طراحی Hybrid

آرایه های استوریج Hybrid Dell EMC Unity XT ضریب شکل دهی دو یونیته را همراه با معماری پیشرفته ارائه می کند تا از فناوری فلش پیاده سازی شده در یک مجموعه استوریج Hybrid یا all flash به منظور ارائه بهترین عملکرد با حداقل تعداد دیسک ها بهره ببرد. این طراحی شامل مقیاس دهی خطی چند هسته ای، کاهش داده ها همراه با شناسایی صفر برای بلوک ها و فایل همراه با مجموعه های all flash، جمع آوری زوائد مبتنی بر فریم ور بدون تاثیر منفی بر درایو، نوشتن Hybrid با هدف حداقل کردن ورودی/ خروجی، قابلیت های هوشمند سطح بندی و درایوهای NAND TLC است. سیستم های Hybrid Dell EMC Unity XT همراه با قابلیت FAST Cache به منظور بهبود عملکرد و FAST VP برای لایه بندی خودکار کارآیی ارائه می شوند. یک محفظه با تراکم بالا از هشتاد فلش درایو در سه یونیت رک به منظور افزایش بهره وری در استفاده از فضا محافظت می کند. در این راستا، متصاکو به فروش emc میپردازد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با ما تماس گرفته و با کارشناسان ما صحبت کنید.

محصولی مناسب برای multi-cloud

در حال حاضر مشتریان درخواست دارند که زیرساخت استوریج EMC آن ها برای فضای cluod آماده باشد. Dell EMC Unity XT برای یک جهان multi-cloud طراحی شده است، بنابراین شما می توانید به آسانی در هنگام پیاده سازی این گزینه های مرتبط با cluod از Dell EMX Unity XT استفاده کنید:

سرویس های داده های ابری

• سرویس های استوریج ابری Dell EMC: به Dell EMX Unity XT متصل می شوند، به عنوان یک سرویس مصرف می شوند، به طور مستقیم به ابرهای عمومی مورد نظر شما از طریق یک اتصال پر سرعت و با تاخیر کم متصل می شوند. این به شما این امکان را می دهد تا به منافع اقتصادی cloud همانند قابلیت دسترسی بالا و دوام زیاد استوریج Dell EMX Unity XT دست یابید و در عین حال کنترل کامل داده ها را در اختیار داشته باشید. علاوه بر این، مشتریان VMware می تواند راهکار DRaaS خودکار را همراه با Dell EMX Unity XT در VMware Cloud در پلتفورم AWS پیاده سازی کنند. سرویس های استوریج ابری پشتیبانی چابک و multi-cloud را ارائه می کنند و به کاربران اجازه می دهند تا به ابرهای چندتایی کمک کنند و به آسانی و به سرعت برای موارد استفاده ای همانند مهاجرت حجم کار، تحلیل، تست و توسعه و موارد بسیار دیگر برای حداکثر کردن نتایج کسب و کار سوئیچ کنند.
• نسخه Dell EMC Cloud: راهکار استوریج تعریف شده نرم افزاری با ویژگی های کامل مربوط به Dell EMC Unity XT که در VMware Cloud در ابر AWS پیاده سازی شده است. برای اجرای یک محیط VDI در VMware Cloud، تست/ توسعه یا سرویس های تکرار به یک سایت دیگر مورد استفاده قرار می گیرند.

سیستم های متصل cluod

• Dell EMC Cloud Tiering Appliance: راهکار خودکار سیاست محور برای اجرای لایه بندی فایل و مسدود کردن آرشیو سازی برای یک محیط multi-cloud به منظور حداکثر کردن ظرفیت و کاهش پنجره های بک آپ گیری.

پلتفورم ابری فناوری های Dell

• یکپارچه شده با VMware Cloud Foundation: اولین پلتفورم استوریج خارجی برای اعتبارسنجی به منظور استفاده همراه با VMware Cloud Foundation (VCF). Dell EMC Unity XT به شما اجازه می دهد تا به آسانی استوریج را برای VCF همراه با Dell EMC Unity XT NFS با استفاده از بهترین عناصر تدارک ببینید.

Cloud Data Insights

• CloudIQ: درک و بینش لازم را برای زیرساخت فراهم می کند. این برنامه رایگان و مبتنی بر ابر به شما اجازه می دهد تا به آسانی محیط استوریج را از هر محلی مورد نظارت، تحلیل و عیب یابی قرار دهید. بدون نصب این نرم افزار، این برنامه از تحلیل های پیش بینی کننده برای بررسی کامل استوریج استفاده می کند. بهترین مساله IT، مساله ای است که هرگز رخ نمی دهد.

نرم افزاری جامع و تمام عیار

نرم افزار جامع، تمام عیار، غنی از ویژگی و مبتنی بر آرایه همراه با تمامی مدلهای استوریج Hybrid Dell EMC Unity XT ارائه می شوند. آیتم های اضافی شامل گزینه های مختلف پیاده سازی سخت افزار و نرم افزار، قابلیت دسترسی و تحرک، حفاظت و شبکه است. سیستم های Dell EMC Unity Hybrid Flash شامل FAST Cache و FAST VP برای بهبود عملکرد و همچنین وارانتی محدود همراه با گزینه های ارتقاء یافته و برتر است.

سادگی بی نهایت و فلش Hybrid

آرایه های استوریج Dell EMC Unity XT Hybrid Flash سادگی بی نظیری را برای ترکیب با عملکرد تکمیل کننده، کارآیی و طراحی پیشرفته فراهم می کند به طوری که برای یک جهان multi-cloud ساخته شده است. با وجود سادگی نصب، یک رابط کاربری بصری، تحلیل پیش بینی کننده و پشتیبانی آنلاین، آرایه های Dell EMC Unity XT Hybrid Glash استانداردی را برای سادگی در بازار استوریج رده متوسط فراهم می کند. گزینه های پیاده سازی انعطاف پذیر نیز برای سازگاری با نیازهای متخصصان IT در شرکت های بزرگ یا کوچک که با کمبود منابع مواجه هستند، در دسترس می باشند.

انتخاب و انعطاف پذیری برای پیاده سازی و پشتیبانی از سیستم ها

ما توسعه سرویس های خود را با تمرکز بر ساده سازی در خرید، مصرف، پذیرش و بهینه سازی فناوری از یک منبع ادامه می دهیم. در هنگام خرید یک سیستم واحد یا برنامه ریزی برای توسعه تحولی در مرکز داده، بیشتر سرویس های منطبق و هوشمند را با حداقل فعالیت مشتری و مسیر پر شتاب برای ارائه بهره وری طراحی می کنیم:
• ProDeploy و ProDeploy Plus: دستیابی به فناوری بیشتر از روز اول.
• ProSupport و ProSupport Plus: پشتیبانی جامع از محیط های پیچیده.
• بهینه سازی برای استوریج: تحلیل عمیق و راهنمای استراتژیک برای حفظ سیستم های بهینه و پیکربندی برای حداکثر عملکرد.
• سرویس های مهاجرت داده ها: انتقال سریع تر داده ها، امن تر و با حداقل تخریب.

برچسب‌ها: بدون برچسب

دیدگاه ها بسته شده اند.