فروش firewall

فایروال XG نسخه 18

جدیدترین نسخه فایروال XG همراه با نوآوری ها در 4 اکتبر 2019 رونمایی شد.

فروش firewall از جمله فایروال XG نسخه 18 در متصاکو انجام می شود.

 

تیم تولید محصولات فایروال در شرکت سوفوس به شدت در حال کار بر روی آخرین نسخه فایروال XG هستند. آخرین نسخه firewall XG با جدیدترین نوآوری ها همانند معماری پردازش بسته تمام جدید Xstream و محافظ هوشمند AI Threat رونمایی شد. جهت خرید firewall با متصاکو در تماس باشید.

معماری Xstream

معماری پردازش پکت، Xstream، سطوح جدیدی از مشاهده پذیری، حفاظت و عملکرد را ارائه می دهد. این معماری جدید دارای سه مولفه اصلی است:
1. موتور Xstream DPI: حفاظت عمیق در برابر تهدیدات با عملکرد بالا برای آنتی ویروس ها (AV)، سیستم های حفاظت در برابر نفوذ، وب، کنترل برنامه و بازرسی SSL همگی در یک موتور واحد با proxy کمتر جمع شده است.
2 . بازرسی SSL در Xstream: عملکرد بالا و پیشرو در صنعت، انعطاف پذیری و شفافیت در تمام ترافیک رمزنگاری شده SSL/TSL شامل پشتیبانی از TLS نسخه 1.3 در میان تمامی پورت ها و برنامه ها.
3. Xstream Network Flow FastPath: بارگذاری آفلاین خودکار و هوشمند مبتنی بر پالس برای پردازش ترافیک مطمئن که با سرعت سیمی تحویل داده می شود تا از ترافیک امن در مسیر سریع اطمینان حاصل شود.

تحلیل هوشمند تهدیدات در فایروال XG نسخه 18

ویژگی جدیدی که در نسخه 18 فایروال XG افزوده شده است، “تحلیل هوشمند تهدیدات” است که توسط Sophos Labs و فناوری یادگیری عمیق آن معرفی شده است. این ویژگی با استفاده از طیف وسیعی از تکنیک های مدل سازی تهدید برای تحلیل فایل ها پیش از دانلود یا ورود به ایمیل می تواند تهدیدات zero-day را پیش از ورود آن ها به شبکه شناسایی و متوقف کند.
همچنین “تحلیل هوشمند تهدیدات” گزارش دهی غنی و دیدگاه هایی را نسبت به انواع فایل های وارد شده به شبکه به شکل یک تهدیدسنج (مطابق با شکل ذیل) ارائه می کند و گزارش جامع و کاملی را فراهم می کند.
در این پست به تحلیل هوش تهدید به نام تهدید سنج میپردازیم.

تحلیل هوش تهدید به نام تهدید سنج

فهرست کاملی از جدیدترین ها در firewall XG

نسخه 18 فایروال XG دارای مجموعه ای از ابزارهای جدید در حوزه های SD-WAN، شبکه، مدیریت قوانین فایروال، اطلاع رسانی ها و هشداردهی است که در یک بسته گردآوری شده است.

برچسب‌ها: بدون برچسب

دیدگاه ها بسته شده اند.