نمایندگی فروش Quantum

Quantum پس از تأسیس در سال ۱۹۸۰، از سال ۱۹۹۴ مبادرت به طراحی و ساخت تجهیزات ذخیره سازی کوانتوم مبتنی‌بر نوارمغناطیسی نمود. Quantum در سال ۲۰۰۲ سیستم تهیه نسخه پشتیبان مبتنی بر دیسک را نیز عرضه‌کرد. این شرکت، یکی از پیشگامان فناوری ایجاد بایگانی اطلاعات الکترونیکی و تهیه نسخه پشتیبان Backup با بازدهی و سرعت بالا می‌باشد. “متصاکو تأمین و فروش Quantum را در کوتاه‌ترین زمان انجام می‌دهد.” خرید کوانتوم از این شرکت برای شما به صرفه خواهد بود. همچنین لایسنس کوانتوم لایسنس Quantum توسط متصاکو به فروش می رسد.

دستگاه های Scalar

تجهیزات ذخیره سازی کوانتوم i40 و Scalar i80 به نرم‌افزار iLayer کوانتوم مجهز می‌باشند ودر کلاس خود، بهترین امکانات مدیریتی و نظارتی را فراهم می‌آورند. این نرم‌افزار که هم اکنون به بیش از پنجاه هزار کتابخانه اسکالار کوانتوم انتقال یافته، قادر است عملیات مدیریت کتابخانه را تا بیش از ۵۰% تسریع‌کند. رابط بسیار ساده iLayer هزینه­های کسب و کار را کاهش می‌دهد زیرا حضور تمام وقت یک پرسنل فنی را برای کنترل روان بودن و صحت عملیات کتابخانه، برطرف می­سازد. iLayer برای مدیریت و پایش این‌تجهیزات به‌کار برده‌می‌شود که با‌داشتن  ارتباط کاربری مناسب، در هزینه‌های راهبری و نظارتی دستگاه صرفه‌جویی می‌نماید.

ویژگی ها و مزیت های کاربری و حفاظت از اطلاعات محصولات Quantum

محصولات Quantum Scalar قادرند نوارهای ذخیره داده را بصورت NAS ساماندهی نمایند. همچنین مدیریت و دسترسی به آرشیو داده­ ها را با‌شیوه­های متنوع و نوین ممکن ­سازند. با استفاده از دستگاه‌های Scalar امنیت سطح‌بالا و موردتایید نهادهای‌دولتی با قوی­ترین استاندارد رمزگذاریAES 256-bit  را در اختیار خواهید داشت.

 

تاریخچه دستگاه های ذخیره سازی داده Data storage و پشتیبان Backup کوانتوم

Quantum برای تهیه نسخه پشتیبان Backup مبتنی‌بر نوار‌مغناطیسی محصول Scalar i40 و Scalar i80 را برای سازمانهای کوچک و متوسط تولید کرد. کار با  Scalar i40/i80 بسیار آسان است و مناسب کسب و کارهای کوچک و متوسط است. این محصول نیازهای فزاینده عملیاتی، نیازهای دفاتردوردست شرکت­هارا به‌خوبی مرتفع‌می‌سازد. همچنین Quantum محصولات Scalar i500 و Scalar i6000 را برای سازمان‌های بزرگ عرضه نمود. این دستگاه‌ها به‌سادگی قابل نصب و پیکربندی هستند و با افزایش ظرفیت به آسانی مدیریت می‌شوند. “خدمات و پشتیبانی فروش کوانتوم متصاکو شما را در دستیابی‌به محصولات کوانتوم یاری‌می‌کند.” اگر نیاز به خرید Quantum دارید با ما تماس بگیرید.