نمایندگی فروش فورتی گیت

فروش فورتی گیت  و انواع خرید فورتی نت در متصاکو با قیمت مناسب انجام می شود. محصول FortiGate میتواند یک راهحل جامع و کامل جهت برقراری امنیت با مناسبترین هزینه را فراهم نماید. با خرید این محصول خواهید توانست با ایجاد فایروال فورتی گیت و پیاده سازی پروفایلهای امنیتی شبکه خود را از نفوذ و ویروسها و حملات حفظ نموده و توانایی فیلترینگ محتویات وب و شناسایی هرزنامهها را هم داشته باشید. کنترل محتویات ترافیک و Application ها را نیز می توان با این دستگاه انجام داد. تجهیزات فورتی گیت (FortiGate) میتوانند شبکههای سازمانی از کوچکترین شبکهها تا بزرگترین آنها را به سادگی از خطرات امن کنند.

کاربردهای FortiGate

Fortinet از کوچکترین تا بزرگترین مدل سری دستگاههای ۵۰۰۰ که برای ICP ها استفاده میشوند بیش از ۲۵ مدل را فراهم نموده که با مناسبترین هزینه قادرخواهید بود امنیت شبکه خود را برقرارسازید. استفاده از فنآوری ASIC و ترکیب سیستم عامل FortiOS همراه با تراشه FortiASIC و جدیدتری نسلهای CPU کارآیی بسیار بالایی را بوجود آورده است. تمامی (FortiGate) فورتیگیتها از کوچکترین مدل تا بزرگترین آنها دارای ویژگیهای اصلی زیر میباشند.

 

فایروال فورتی گیت

راه کارهای فایروال سازمانی Fortinet با یک پلتفرم، یک عملیات حفاظت شبکه و مدیریت سیاست های متحد، با ایجاد یک قاب شیشه ای – برای اعمال بهترین حفاظت در برابر تهدیدات امنیتی بسیار پیشرفته و حملات هدفمند در صنعت –، حفاظت End to End را برقرار می کند.

 

مزیت های فورتی گیت

تجهیزات فورتی گیت حفاظت سطح بالایی را دربرابر حملات شبکه ای، ویروسها و خطرات ناشی از استفاده از برنامه ها و محتویات نرم افزارها بدست می دهد. به روزرسانی خودکار از طریق FortiGuard فورتی گیت را آماده و مجهز نموده تا با جدیدترین حملات نیز مقابله نماید. High Availibility جهت بالا بردن ضریب برقراری شبکه و استفاده از virtual domain جهت جداسازی قسمتهای مختلف شبکه که نیاز به ساختارهای امنیتی مختلف دارند از ویژگیهای دیگر این محصولات می باشد. این موضوع در خرید فورتی نت مورد توجه زیادی قرار می گیرد. متصاکو نماینده فروش فورتی گیت است. استعلام قیمت فورتی گیت، خرید فورتی گیت، لایسنس FortiGate، فایروال فورتی گیت در وبسایت نمایندگی فورتی گیت یعنی متصاکو امکان پذیر است.

قابلیتهای بسیار بالا و کارآمد فایروال فورتی گیت باعث شده است که چندین سال متوالی به عنوان برند برتر در بین UTM های دنیا شناخته شده و پرفروشترین محصول امنیتی UTM دنیا باشد. با نگرش بر توانایی عملیاتی محصولات فورتی گیت میتوان آنها را در سه دسته Soho, Midrange & Enterprise تقسیم بندی کرد. این دسته بندی با نگرش به نوع استفاده سازمانها نیز صورت گرفته است. برای مثال سازمانهای بزرگ که شبکه های پیچیده تری دارند استفاده از راه حلهای رده Enterprise شرایط بهتری را برای رفع نیازهای امنیتی سازمان در رده های UTM فراهم میسازد. قابلیتهای اجرایی مدلهای مختلف یکسان بوده و تفاوت در تعداد و نوع رابطه کاربری و توان و قدرت، آنها را در رده بندی های مختلف از هم متمایز می کند.