مقایسه Dell EMC Unity و نسخه ابری برای VMware Cloud در پلتفورم AWS

افزایش قابلیت های ذخیره سازی انعطاف پذیر برای VMware Cloud در پلتفورم AWS

فعال سازی چابکی کسب و کار در ابر عمومی

از آنجایی که مشتریان یک مدل عملیاتی cloud را برای پشتیبانی از برنامه های خود انتخاب می کنند، به دنبال انعطاف پذیری و مقیاس پذیری قابلیت های Public Cloud ها و Enterprise File همانند Tiering ، Quotas (سهمیه بندی) و اسنپ شات هستند. همچنین مشتریان به دنبال بهره برداری از cloud برای کاربردهای همگام سازی ابر و Disaster Recovery (DR) هستند.
نسخه Dell EMC UnityVSA Cloud این نیازمندی ها را مورد بررسی قرار می دهد و همچنین از VMware Cloud در پلتفورم AWS پشتیبانی می کند. این نسخه در نمایندگی emc یعنی متصاکو به فروس می رسد. نسخه ابری Dell EMC UnityVSA به آسانی در یک VMware Cloud SDDC پیاده سازی می شود تا File Service های بومی همانند NFS و SMB را ارائه کند. همچنین نسخه Dell EMC UnityVSA Cloud قابلیت s Cloud Synch Disaster Recovery را بین سیستم های Dell EMC Unity و دستگاه های مبتنی بر VMware Cloud ایجاد می کند. جهت دریافت قیمت ای ام سی با ما تماس بگیرید.

Dell-EMC-Unity-and-VMware-Cloud

قابلیت های Enterprise File

نسخه Dell EMC UnityVSA Cloud قابلیت های Enterprise File مربوط به خانواده Dell EMC Unity را در دیتاسنتر تعریف شده نرم افزاری (SDCC) پلتفورم VMware Cloud فراهم می کند. قابلیت های سازمانی همانند Snapها، Quotaها و Tiering با استفاده از Common Unity ارائه می شود. با وجود نسخه UnityVSA Cloud، File Service ها در هر SDCC مشتری مصرف می شوند و نیازی به File Appliance یا File Service خارجی نیست. مشتریان فعلی Unity می توانند نسخه UnityVSA Cloud را به عنوان بخشی از استراتژی ابر ترکیبی خود به منظور بهره بری از VMware Cloud به کار گیرند.

سرویس های ابری و بازیابی فاجعه

اشتراک گذاری فایل برای کاربران VDI

سازمان ها با به کارگیری قابلیت های Enterprise File مربوط به نسخه UnityVSA Cloud می توانند دسکتاپ های مجازی را همراه با VMware Horizon به کار گیرند و به آسانی دایرکتوری های چند پروتکلی خانگی را برای کاربران خود فراهم نمایند. ویژگی های Enterprise File نسخه UnityVSA شامل اشتراک خودکار، اسنپ شات و قابلیت خود سرویس دهی بازیابی، سهمیه ها و اسکن یکپارچه آنتی ویروس است.

تست و توسعه

نسخه UnityVSA Cloud توسعه چابک محیط های تست و توسعه را امکان پذیر می سازد. حجم کارهای Test/Dev به سرعت در ابری که از نمونه های تکرار شده برنامه استفاده می کند و توسط نسخه UnityVSA Cloud مدیریت می شود، گسترش می یابد.

Disaster Recovery مبتنی بر Cloud

نسخه UnityVSA Cloud که در پلتفورم VMware Cloud پیاده سازی شده است، به شرکت ها این امکان را می دهد تا از تمامی برنامه های خود توسط روشی انعطاف پذیر که بازیابی فاجعه را ساده می کند محافظت کنند. برنامه ها به سرعت در طی عملیات تست یا بازیابی قابل اجرا هستند، بدون این که نیاز به زیرساخت اختصاصی داشته باشند که در طی عملیات معمولی کسب و کار مورد استفاده قرار نمی گیرد.

نسخه Dell EMC UnityVSA Cloud

نسخه Dell EMC UnityVSA Cloud تمامی قابلیت های سازمان محصولات خانواده Dell EMC Unity را برای پیاده سازی ساده بر روی یک سرور VMware ESi امکان پذیر می سازد و به کاربران این توانایی را می دهد تا راهکار تعریف شده نرم افزاری قابل اجرا را پیاده سازی کنند. نسخه UnityVSA Cloud از قابلیت های ذیل پشتیبانی می کند:
• پروتکل های قابل پشتیبانی فایل و بلوک: NFS، SMB و iSCSI.
• یکپارچگی لینک (IEEE 802.3ad) – دسترسی تنها به فایل
• LAN مجازی (IEEE 802.1q)
• مانیتورینگ وضعیت شبکه (NSM) نسخه 1
• Portmapper نسخه 2
• کلاینت سرویس اطلاعات شبکه (NIS)
• پشتیبانی از Microsoft DFS به عنوان Leaf Node یا Root Server
• ثبت LDAP برای ویندوز
• شمارش براساس دسترسی (ABE) برای دسترسی به پروتکل SMB

VMware Cloud در پلتفورم AWS

VMware Cloud در پلتفورم AWS یک سرویس مبتنی بر درخواست است که به کاربر اجازه می دهد تا برنامه ها را در محیط های ابری مبتنی بر vSphere همراه با دسترسی به طیف وسیعی از سرویس های AWS اجرا کند. این سرویس که از VMware Cloud Foundation قدرت گرفته است، ساختارهای vSphere، vSAN و NSX را هم راستا با مدیریت VMware vCenter یکپارچه می کند و برای اجرا بر روی زیرساخت اختصاصی و منعطف AWS بهینه می شود. مشتریان با استفاده از VMware Hybrid Cloud Extension می توانند به آسانی و به سرعت مهاجرت های چند جهتی در مقیاس بزرگ را بین محیط های محلی خود و VMware Cloud در پلتفورم AWS اجرا کنند.

برچسب‌ها: بدون برچسب

دیدگاه ها بسته شده اند.