فایروال نسل بعدی و میان رده FortiGate

فایروال های نسل بعدی (NGFW) میان رده ی fortigate عملکرد بالا، امنیت پیشرفته چند لایه و مشاهده پذیری بهتری برای حفاظت در برابر حملات سایبری را فراهم می کنند و در عین حال پیچیدگی را کاهش می دهند. فایروال fortigate به طور هدفمند ساخته می شوند و دارای پردازشگر های امنیتی برای فعال سازی بهترین حفاظت و کارایی ممکن در برابر تهدیدات و ترافیک رمزنگاری شده SSL هستند.
این فایروال ها با ارائه قابلیت مشاهده پذیری دقیق برنامه ها، کاربران و دستگاه های اینترنت اشیا (IoT) برای شناسایی سریع و فعالانه مسائل طراحی شده اند. سرویس های امنیتی که از سوی آزمایشگاه های FortiGuard ارائه می شوند، آپدیت های مداوم و هوشمندی را در برابر تهدیدات به منظور حفاظت سازمان ها در مقابل موارد ذیل فراهم می کنند:
• بهره برداری ها و بد افزارهای رمزنگاری شده
• وب سایت ها و botnet های مخرب
• باج افزارها (Ransomware) و حملات ناشناخته

ویژگی های فایروال های میان رده (midrange) فورتیگیت

فایروال های میان رده (midrange) فورتیگیت دارای ویژگی های ذیل هستند:

• امنیت سطح بالا که توسط آزمایشگاه های NSS، Virus Bulletin و AV Comparatives تایید شده است.
• سریع ترین حفاظت صنعتی در برابر تهدیدات و عملکرد بازرسی SSL
• قابلیت های امنیتی چند لایه به منظور کاهش پیچیدگی
• مشاهده پذیری عمیق و کنترل دقیق برنامه ها، کاربران و دستگاه های IoT
• مدیریت و گزارش دهی متمرکز

محصولات gortigate

FortiGate 900, 800, 600

تجهیزات سری 600-900 FortiGate موجود در نمایندگی فورتی گیت توان عملیاتی فایروال با حداکثر سرعت 52 Gbps را به همراه چندین پورت یکپارچه 10 GE ارائه می دهند. این ترکیب راهکار ایده آلی را به عنوان یک فایروال تقسیم بندی داخلی و یک فضای فایروال نسل بعدی ارائه می کنند. این سری تجهیزات امنیت بهتر و سرعت های چند گیگا بیتی را برای حفاظت پورت های ویژه شبکه داخلی به همراه مرز شبکه ارائه می کنند.

سری های FortiGate 500-300

تجهیزات سری FortiGate 500-300 توان عملیاتی تا حداکثر 36 Gbps با چندین پورت یکپارچه 1 GE و 10 GE را تحویل می دهند. این ترکیب از عملکرد، تراکم پورت و امنیت متمرکز، پلتفورم ایده آلی را برای محیط های سازمانی و شرکت های چند شعبه ای فراهم می کند.

سری تجهیرات FortiGate 200-100

تجهیزات سری FortiGate 200-100 از چندین پردازنده امنیتی بهره می گیرند و توان عملیاتی بالا با چندین پورت یکپارچه 1 GE را ارائه می کنند. این ترکیب عملکرد، تراکم پورت و امنیت متمرکز، پلتفورم ایده آلی را برای کسب و کارهای متوسط و شرکت های چند شعبه ای فراهم می کنند.

دموی نحوه کار فایروال نسل بعدی FortiGate

این دموی کامل عملیاتی به شما این امکان را می دهد تا جدیدترین ویژگی های مبتنی بر FOS 5.6 مربوط به فایروال های نسل بعدی FortiGate را مورد بررسی قرار دهید. به سرعت خواهید دید که چگونه فایروال های FortiGate مشاهده پذیری بهتر و امنیت سریع تری را برای اقدامات موثر ارائه می کند. همچنین افزونه جدید توپولوژی Security Fabric را که سبب کاهش پیچیدگی می شود در نظر بگیرید.

برچسب‌ها: بدون برچسب

دیدگاه ها بسته شده اند.