LTO Tape Drive کوانتوم

همراه با نرم افزار DATASTOR Shield Deduplication

درایوهای مستقل LTO راهکار ساده، در دسترس و یکپارچه ای را به منظور حفاظت از داده ها ارائه می کنند به طوری که مشتریان می توانند روی آن ها حساب کنند. بسیاری از شرکت ها می توانند تمامی داده های خود را تنها بر روی یک cartridge ذخیره کنند که به این دلیل می بایست از فناوری LTO سپاسگزار باشند. علاوه بر این، شرکت ها می توانند امنیت این داده ها را با استفاده از رمزنگاری AES 256-bit تامین کنند چرا که tape ها به منظور disaster recovery یا آرشیوکردن بلند مدت در خارج از محل نگهداری منتقل می شوند. Tape drive های LTO شرکت فروش کوانتوم دارای قابلیت WORM هستند و این امکان را به شرکت های فعال در زمینه مراقبت از سلامتی، مالی و صنایع ارتباط می دهند تا با الزامات شدید مقرراتی سازگار شوند. فناوری LTO قابلیت نوشتن و خواندن از آخر به اول را ارائه می کند و راهکار بازیابی tape آرشیو را همراه با درایوهای نسل جدیدتر فراهم می کند.
نرم افزار سیستم فایل tape خطی (LTFS) به مشتریان این امکان را می دهد تا به راحتی فایل ها را از tape درایوهای LTO به هر محلی در هارد درایو درگ و دراپ کنند. این کار سبب می شود که نیاز به نرم افزار پشتیبان گیری (بکاپ) نباشد و اجازه می دهد تا اطلاعات نوشته شده بر روی tape به آسانی در بین کاربران مختلف، سیستم عامل ها و نرم افزارها دست به دست شود. این مساله مزیت بسیار مهمی برای بسیاری از برنامه ها از جمله رسانه ها و سرگرمی، ویدیو و تصویربرداری و آرشیو سازی بلند مدت است چرا که از بین بردن وابستگی به یک فرمت اختصاصی از اهمیت زیادی برخوردار است. سیستم LTFS با سیستم عامل های ویندوز، لینوکس و مک اپل سازگار است.
در حال حاضر tape drive های شرکت Quantum دارای نرم افزار بکاپ گیری DATASTOR Shield™ همراه با deduplication برای شارژ بکاپ ها هستند. شرکت Quantum و DATASTOR با یکدیگر ادغام شده اند تا اولین بکاپ گیری را بدون تکرار بر روی tape ارائه کنند. این فناوری که سبب کاهش قابل توجه بکاپ ها تا حداکثر 20 برابر می شود، به شما اجازه می دهد تا داده های بیشتری را در هر tape نسبت به مدل های رقیب ذخیره کنید.

برچسب‌ها: بدون برچسب

دیدگاه ها بسته شده اند.