اینفورترند EonStor GSe 3000

استوریج سازمانی hybrid NAS/SAN با hybrid cloud به صورت یکپارچه با کارایی بالا، قابلیت اطمینان و دسترسی عالی که بصورت جامع از SAN, NAS, و cloudدر سطح سازمان ها پشتیبانی میکند .
سری استوریج EonStor GSe 3000 میتوانید پروتکل های مختلف از جمله پروتکل های file levelشامل CIFS/SMB, NFS, AFP, و FTP؛ پروتکل های block level از قبیل Fibre Channel, iSCSI, و SAS؛ و پروتکل های object level را به کارگیری نماید. به کاربر امکان دسترسی مستقیم به فایل ها از طریق مرورگرها به واسطه URL منحصر بفرد و گسترش یا بک آپ گیری data به cloud را میدهد. این محصول در نمایندگی تجهیزات شبکه متصاکو به فروش می رسد. برای مشاهده انواع محصولات اینفورترند به صفحه فروش اینفورترند مراجعه کنید.
سری استوریج EonStor GSe 3000 به صورت کامل برای کارکرد با دسترسی بالای data طراحی شده و شامل منبع تغذیه دوگانه و فن های خنک کننده دوگانه است. این طراحی data را در هر لحظه بصورت live نگه داشته و پشتیبانی چندگانه اطمینان کافی برای دسترسی بالا را ایجاد میکند. باتری های پشتیبان(BBU)/ Super-capacitor with flash اطمینان کافی ایجاد میکند که در هنگام خرابی دیسک data از دست نخواهد رفت.

چرا EonStor GSe 3000؟

  • استوریج یکپارچه که امکان ذخیره سازی file، block و object را فراهم میکند
  • پشتیبانی از تنظیمات هیبرید و All-flash
  • ادغام ابری انتخابی (optional cloud-integration) برای توسعه آسان
  • حفاظت گسترده data شامل بازیابی هوشمند درایو [Intelligent Drive Recovery (IDR)]، snapshot, volume replication, و file-level r-sync

اینفورترند GSe 3012

این استوریج یکپارچه 2U 12-bay با کارایی بالا و امکان ادغام ابری انتخابی (optional cloud integration) طراحی شده است. این محصول تمامی مزیت های NAS, SAN و cloud را بصورت یکپارچه در یک سیستم فراهم میکند. این امر منجر به ویژگی های یک استوریج قدرتمند و ساده سازی manage و بکارگیری آن میشود. امکان ادغام ابری (cloud integration) انتخابی(optional)، به کاربر امکان تلفیق و توسعه آسان معماری استوریج به سرویس cloud را میدهد.

مزیت های محصول اینفورترند GSe 3012

• استوریج یکپارچه

NAS, SAN و cloud را در قالب یک سیستم یکپارچه ارائه داده و منجر به انعطاف برای هر دو فرم dataی ساختاریافته و بدون ساختار میشود. همچنین امکان توسعه نامحدود با توجه به سرویسهای cloud وجود دارد.

• عملکرد و کارآیی عالی

ویژگی های SSD Cache، ترجمه پروتکل و ردیف شدن خودکار استوریج، عملکرد استثنایی در هر سطح از عملیات را تضمین میکند.

• امنیت و حفاظت گسترده data

بازیابی هوشمند درایو [Intelligent Drive Recovery (IDR)]، SED، snapshot، volume copy, file-level rsync, و local / remote replicationبرای به حداقل رساندن خطرات از دست رفتن data

• امکان دسترسی بالا

طراحی کامل برای کارکرد با منابع تغذیه دوگانه و فن های خنک کننده دوتایی و BBU + flash برای حفظ data بصورت فعال در تمامی اوقات

• قابلیت توسعه بالا

– توسعه استوریج به 8PB با استفاده از 856 درایو به واسطه JBOD
– سیستم توسعه “Pay-as-you-grow” هر گونه نگرانی در مورد بودجه فعلی یا نیازهای آتی را مرتفع میکند.

برچسب‌ها: بدون برچسب

دیدگاه ها بسته شده اند.