اطلاعات عمومی درباره DAE با قابلیت بارگذاری از جلو

اطلاعات عمومی درباره DAE با قابلیت بارگذاری از جلو
هر DAE با درایوهای دارای قابلیت بارگذاری از جلو به طور معمول شامل اجزای ذیل است:
• نگهدارنده های درایو
• دیسک درایو
• صفحه میانی
• کارت های کنترل لینک (LLC)
• منبع تغذیه / ماژول های خنک کننده
• محافظ در برابر EMI

نگهدارنده (حامل) درایو

نگهدارنده های دیسک درایو، اتصالات پلاستیکی و فلزی هستند که اتصال راحت و مطمئنی را با اسلات های محفظه و کانکتورهای صفحه میانی فراهم می کنند. هر حامل دارای یک دسته به همراه یک چفت و گیره های فلزی است. چفت، دیسک درایو را به منظور اطمینان با صفحه میانی نگه می دارد. LED های نشان دهنده فعالیت/ خطای دیسک درایو با نگهدارنده ادغام می شوند.

دیسک درایوها

هر دیسک درایو شامل درایور دیسک در یک نگهدارنده است. شما می توانید به صورت تصویری انواع دیسک درایوها را توسط مکانیزم های مختلف چفت و دسته آن ها و همچنین نوع و ظرفیت و برچسب سرعت در هر دیسک درایو تشخیص دهید. شما می توانید یک دیسک درایو را اضافه یا جایگزین کنید در حالی که DAE به برق متصل است اما هنگام جایگذاری درایوها می بایست مراقب باشید. دیسک درایوها عناصر الکترونیکی به شدت حساسی هستند.

صفحه میانی

صفحه میانی، دیسک درایوها با قابلیت front-facing را از LLC های با قابلیت rear-facing و ماژول های منبع تغذیه/ ماژول های خنک کننده تفکیک می کند. صفحه میانی برق و سیگنال ها را در بین تمامی اجزا در محفظه توزیع می کند. LLCها، ماژول های خنک کننده/ منبع تغذیه و دیسک درایوها به طور مستقیم به صفحه میانی متصل می شوند.

کارت های کنترل لینک (LLC)

یک LLC از DAE پشتیبانی کرده، آن را کنترل می کند و مورد نظارت قرار می دهد و عنصر اصلی مدیریت اتصالات است. هر LLC شامل کانکتورهایی برای ورود و توسعه به دستگاه های downstream است. یک نشانگر آدرس محفظه (EA) برای هر LLC فراهم شده است. همچنین هر LLC شامل یک نشانگر شناسایی باس (حلقه) است.

منبع تغذیه/ ماژول های خنک کننده

منبع تغذیه/ ماژول های خنک کننده، منبع تغذیه مستقل و اتصالات خنک کننده دمنده در یک ماژول واحد ادغام می شود.
هر منبع تغذیه یک ضریب توان خود تنظیم شده، چند خروجی و مبدل آنلاین به همراه کابل خط است. درایوها و LLC دارای دارای سوئیچ های استارت نرم هستند و از دیسک درایوها و LLC حفاظت می کنند در صورتی که در هنگام اتصال به برق نصب نمایید. یک دیسک یا دمنده با خطاهای مرتبط با توان بر عملکرد هر یک از دستگاه ها تاثیرگذار خواهد بود.

محافظت در برابر تداخل الکترومغناطیسی (EMI)

براساس تداخل EMI ، محافظ تداخل الکترومغناطیسی می بایست در جلوی دیسک درایوهای DAE نصب شود. DAE هنگامی که در کابینت مربوطه می شود نیازمند یک درب جلویی است و شامل یک EMI ساده است. نصب های دیگر نیازمند قاب جلویی است که درای یک چفت قفل شونده و محافظ EMI یکپارچه است. شما می بایست محافظ/ قاب را برای جایگزینی و نصب ماژول های دیسک درایو در آورید.

برچسب‌ها: بدون برچسب

دیدگاه ها بسته شده اند.