استوریج Hybrid Dell EMC Unity XT

استوریج emc میان رده

طراحی شده برای عملکرد، بهینه سازی شده برای کارآیی و ساخته شده برای چند ابری

سرمایه گذاری بر روی داده ها توسط Dell EMC

IDC پیش بینی می کند تا سال 2025 بیش از 163 زتا بایت داده ایجاد خواهد شد به طوری که شرکت ها را با این چالش مواجه می کند که نه تنها داده ها در این مقیاس عظیم را مدیریت کنند، بلکه همچنین از طریق تحلیل آن ها را به سرمایه داده تبدیل کنند. مدیریت داده ها در این مقیاس پیامدهای قدرتمندی را برای زیرساخت فناوری اطلاعات دارد. الزامات در رابطه با عملکرد، توسعه ظرفیت، قابلیت دسترسی و خودکار سازی (اتوماسیون) ضروری هستند. همانطور که در مقاله قبلی در زمینه ” معرفی محصول جدید Dell EMC مدل Unity XT 380 Hybrid flash storage ” صحبت شد، محصولات جدید سری Dell EMC Unity XT با چالش ها و نوآوری های امروزه سازگار است تا دیدگاه های جدیدی را نسبت به آتی ارائه کند.
اگر به دنبال توان خالص all flash، کارآیی عالی و سادگی در یک تجهیز کوچک هستید، آنگاه استوریج فلش Hybrid Dell EMC Unity XT مناسب کار شما است. این استوریج را می توانید از نمایندگی ای ام سی متصاکو تهیه کنید. این پلتفورم های جدید و پیشرفته سخت افزاری ویژگی هایی چون طراحی و بهینه سازی برای حجم کارهای مجازی دارند و عملکرد بیشتری ارائه می دهند و بخشی از تاخیر نسبت به نسل های گذشته آن ها را به سازگاری کامل با برنامه های کسب و کار می رساند.

محصولی برای بهینه سازی عملکرد و کارآیی

به منظور تطبیق با نیازهای عملکرد استوریج Hybrid، کارآیی و سادگی، طول عمر، آرایه های فلش Hybrid Dell EMC Unity XT دارای قابلیت NVMe هستند، یک معماری فعال دوگانه را پیاده سازی می کنند و دربرگیرنده پردازنده های اینتل دوگانه تا حداکثر 16 هسته و حافظه بیشتر سیستمی هستند. تمامی این ویژگی های پیشرفته به Dell EMC Unity XT این امکان را می دهد تا عملکرد بیشتر و تاخیر کمتری را در مقایسه با نسل های قبلی ارائه کند.
همچنین آرایه های Hybrid Dell EMC Unity XT دربرگیرنده فواید قابل توجهی از نظر کارکرد هستند. این آرایه ها سربار سیستم را برای ارائه بهره وری پلتفورم به میزان 85 درصد، کاهش می دهند. هنگامی که ویژگی های کاهش داده ها را برای ترکیب با کارآیی پلتفورم فعال می کنید، به حداکثر 31 درصد ظرفیت موثر بیشتری نسبت به دیگر سیستم های میان رده دست می یابید. همچنین Dell EMC Unity XT دربرگیرنده مهاجرت کارآمد از رابط کاربری گرافیکی (GUI) به مهاجرت فایل و داده های بلوکی از محصولات قانونی Dell EMC و انتخاب سیستم های رقابتی است.
اگر در جستجوی ظرفیت قابل استفاده صدها ترابایتی هستید، این سیستم های پیشرفته فلش Hybrid نیازهای شما را پوشش می دهند.

برچسب‌ها: بدون برچسب

دیدگاه ها بسته شده اند.