emc-vnxe

استوریج EMC

امروزه تکنولوژی پیشرفت بسیار چشم گیری در زمینه های متفاوت داشته است. یکی از مهم ترین مقوله هایی که در این زمینه بسیار اهمیت دارد ذخیره داده و حجم پردازش آن ها است. بنابراین نیاز است که یک بستری داشته باشیم تا بتوانیم مدیریت آن ها را به درستی به دست بگیریم.

امروزه با پیشرفت در صعنت آی تی دیده می شود که توانسته اند به درستی به این مشکل پاسخ دهند. با استفاده از سیستم های مجازی سازی و ذخیره سازی آن ها توانسته اند به راحتی نیاز بسیاری از کاربران را برطرف سازند. استوریج EMC یکی از استاندارد ترین ذخیره ساز هایی است که می تواند برای بسیاری از سازمان ها کاربردی و اثر بخش باشد. در ادامه بیشتر با این تکنولوژی آشنا خواهیم شد.

استوریج به چه معناست؟

استوریج EMC یکی از مهم ترین محصولاتی است که با توجه به نوع سیستم ها و سرویس هایی که دارد می تواند نیاز بسیاری از کاربران را در زمینه ذخیره اطلاعات برطرف سازد. یکی از مهم ترین نکاتی که باید در این زمینه به آن اشاره داشته باشیم دیسک، فلش و سیستم های ذخیره سازی هستند.

استفاده از این سیستم ها می تواند مشکل ذخیره سازی را به راحتی حل سازد. با این حال می تواند با سرویس Information Management Strategy  ادغام شوند.  این ویژگی کمک می کند که بسیاری از شرکت ها بتوانند به راحتی به سازمان دهی کردن و ذخیره سازی آن بپردازند.

استوریج EMC چیست؟

همانطور که گفته شد استوریج ها یک سیستم ذخیره سازی  هستند که با ویژگی هایی که دارند می توانند به راحتی مدیریت شوند و با ابر ها ترکیب شوند. استفاده از این تکنولوژی به توجه به قابلیت اتصالی که دارد می تواند به اکوسیستم های VMware و Microsoft ادغام شود.

بنابراین این امکان برای آن وجود دارد که سیستم ذخیره سازی داده را پشتیبانی کند. این سیستم از ذخیره سازی انواع آرایه ها و ابر هیبریدی، فلش و ذخیره روی دیسک را در برمی گیرد. استفاده از آن ها می تواند یک راه حل مناسب برای بسیاری از شرکت ها باشد.

یکی از برند های محبوب در زمینه تولید استوریج

در زمینه تولید استوریج ها برند های بسیاری وجود دارد. یکی از بهترین برند هایی که در این زمینه به تولید استوریج ها می پردازد، استوریج EMC می باشند.  این شرکت یکی از بزرگ ترین شرکت ها است که در سال 1997 تاسیس گردیده است. این شرکت توانست با ایده ای که داشته، توجه بسیاری از دولتمردان و بخش خصوصی را به سمت خود جلب کند.

این شرکت در زمینه امنیت اطلاعات، تحلیل اطلاعات و مجازی سازی و رایانش ابری بسیار کاربرد دارد. با این حال توانست بهترین محصولات را ارائه کند. استوریج های قدرمتدی که امروره با اسم این برند در بازار می بینید توانسته است توجه بسیاری از افراد به خود جلب سازد. چرا که انعطاف پذیری بالایی دارد و می تواند دسترسی خیلی خوبی داشته باشد.

استفاده از این برند که محصولات جدید خود را در زمینه ذخیره سازی VNX ارائه کرده است، یک پیشنهاد عالی برای شما خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با متصاکو همراه باشید و بهترین مشاوره را در این زمینه از ما کسب کنید.

کلام آخر

وجود رابط کاربری آسان در  استوریج EMC می تواند برای سیستم ذخیره سازی، مدیریت و ذخیره سازی بسیار کاربردی باشد. همچنین کسانی که دارای دانش کافی در این زمینه هم نیستند می توانند به راحتی از آن استفاده کنند. معماری که در آن دیده می شود می تواند در وقت و هزینه ها صرفه جویی به عمل بیاورد. بنابراین با توجه به اجزایی که استرویج ها دارند می توانند بسیار مناسب و کاربردی در زمینه های مختلف باشند.

برچسب‌ها: بدون برچسب

دیدگاه ها بسته شده اند.