درباره متصاکو (سفیر‌رایان‌مهر)

درباره متصاکو (سفیر‌رایان‌مهر)

متصاکو (سفیر رایان مهر)

لوگوی متصاکو (سفیر‌رایان‌مهر)شرکت متصاکو (سفیر رایان مهر) در سال ۱۳۸۵ تأسیس گردید. هدف متصاکو ارتقای سطح تکنولوژی و ارائه راهکارهای نوین حفاظت از اطلاعات و شبکه‌های سازمانی بوده‌است. متصاکو در این راه، گام مؤثری در توسعه امنیت فضای مجازی برداشته است. این شرکت با فراهم نمودن محصولات مختلف سخت‌افزاری و نرم‌افزاری امنیت شبکه ، همچون آنتی‌ویروس ، مانیتورینگ ، DLP و UTM و فروش تجهیزات ذخیره­‌سازی و EMC و QUANTUM ، در سطحی حرفه‌ای نیاز سازمان‌های بزرگ ، متوسط و کوچک بسیاری را مرتفع ساخته است. از مزیت­های این شرکت داشتن نمایندگی برندهای معروف و معتبر بین­‌المللی در حوزه امنیت و کارشناسان مجرب، متخصص و متعهد می­باشد. همچنین شرکت متصاکو به واسطه شعبه­‌های فعال خارج از کشور، توانایی تأمین کلیه کالاها و خدمات تولید کنندگان تجهیزات امنیتی را به­‌صورت مستقیم دارا می­‌باشد.

متصاکو یکی از برجسته‌ترین مجموعه­‌ها در زمینه فروش و خدمات سرویس­‌های امنیت­ شبکه ، نرم­ افزار و سخت ­افزار و تجهیزات ذخیره­‌سازی اطلاعات می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات فروش و پشتیبانی محصولات برندهای برتر جهانی در ایران می­باشد.

 هم­‌اکنون این مجموعه با هدف تامین امنیت در بخش­‌های فروش، پشتیبانی‌فنی، خدمات پس از فروش، بخش­‌های تحقیق و توسعه بازار فعالیت می نماید.

راهکارهای امنیتی

در دنیای امروز، با گسترش اینترنت و فعالیت در فضای مجازی، اکثر افراد برای فعالیت های روزمره خود نیز از اینترنت استفاده می کنند. خرید های خانه به صورت آنلاین انجام می شود. همچنین کلیه فعالیت ها و تراکنش های بانکی در بستر وب به راحتی قابل انجام است. علاوه بر این ها افراد برای ایجاد ارتباط با اقوام و آشنایان، تحقیق و بررسی و بسیاری از فعالیت های دیگر از اینترنت استفاده می کنند. این موضوع باعث شده اینترنت به بخش جدایی ناپذیری از زندگی بشر تبدیل شود. در این راستا شناخت تهدیدات اینترنتی و ایجاد راهکارهای امنیتی برای مقابله با آن ها بسیار ضروری می باشد.

راهکارهای سازمانی

شرکت متصاکو با تجربه چندین ساله خود در زمینه فروش انواع تجهیزات شبکه با برندهای مختلف، مفتخر به یاری شما عزیزان در یافتن انواع راهکارهای مناسب امنیتی می باشد. هر شرکت بسته به ابعاد سازمانی خود و نحوه ارتباط افراد سازمان با اینترنت، رویکرد امنیتی خاص خود را انتخاب می کند. شرکت متصاکو، راهکارهای امنیتی گسترده جهانی ارائه می دهد و با استفاده از آن به پیاده سازی راهکارهای امنیتی در شرکت ها کمک می کند.

مشتریان سازمانی شرکت متصاکو

شرکت متصاکو با بهره­ گیری از پرسنل مجرب و توانمند تاکنون توانسته است خدمات شایسته­‌ای به شرکت­‌ها و سازمان­‌ها در سطح کشور ارائه نماید. فروش و پشتیبانی و ارائه خدمات به سازمان‌ها، ادارات، ارگان­ها، نهادها، بانک­‌ها، شرکت­‌ها و کارخانجات دولتی و خصوصی و اقشار مختلف جامعه تنها بخشی از خدمات ارائه شده توسط این شرکت میباشد. برخی از مشتریان این سازمان در ذیل آورده شده است: مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی، بانک تجارت، بانک صادرات، کمیته امداد امام­خمینی، سازمان تولید برق یزد، سازمان توزیع برق یزد، آموزش و پرورش بیرجند، دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، گمرک زاهدان و … .